Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2024/05/18 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak C IN - ALDUNDIA GARAIKURRA A2 AIALA C ZKE MOYUA HOMES BIDASOA IRUN HORIA 10:00:00
Kadete neskak A LAGUNARTEKOA AIALA A ZKE AIALA B ZKE 11:30:00
Senior Neskak 1.T 1. Lurraldeko FEDERAZIO GARAIKURRA BORDA ARDOAK ZKE UROLA E.K. CONS. ANTIO 13:00:00
************************ *********
Senior Mutilak 1T Gipuzkoako Kopa (A multzoa) ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. KOPA DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE 15:30:00

Kanpoan

2024/05/16 - Osteguna

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
KARELA Kiroldegia (ORIO) 00:00:00 Jubenil Neskak A Gipuzkoako Kopa (B multzoa) DHEMEN Orio Eragin AIALA A ZKE 20:00:00 KOTXEZ

2024/05/18 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LUBAKI Kiroldegia (ZUMAIA) 00:00:00 Kadete mutilak EL Gipuzkoako Kopa FINALA KOPA URANGADEKO PULPO GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 09:30:00 KOTXEZ
KARELA Kiroldegia (ORIO) 00:00:00 Kadete neskak L Gipuzkoako Kopa B multzoa Summer in the USA Orio Eragin LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE 09:45:00 KOTXEZ
LUBAKI Kiroldegia (ZUMAIA) 00:00:00 Infantil Mutilak B GIPUZKOAKO KOPA SAIEKO ARDOTXO TABERNA AMENABAR B ZKE 10:00:00 KOTXEZ
OIARDO Udal Kiroldegia (USURBIL) 00:00:00 Infantil Mutilak A IM - 2.Fasea (B2 Multzoa) AMENABAR A ZKE INFANTIL BERA BERA URDINA 10:45:00 KOTXEZ
OLAIZAGA Kiroldegia (ELGOIBAR) 08:45:00 Jubenil Mutilak B Gipuzkoako Kopa (A multzoa) DECA ELGOIBAR AMENABAR ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ
BERAUNGO Frontoia (ERRENTERIA) 09:15:00 Infantil Neskak B IN - ALDUNDIA GARAIKURRA A3 EREINTZA AGUAPLAST AIALA B ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ
OLAIZAGA Kiroldegia (ELGOIBAR) 11:30:00 Kadete neskak EL Gipuzkoako Kopa SALENTO GELATI ELGOIBAR GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE 13:00:00 AUTOBUSEZ
Polideportivo USABAL (TOLOSA) 16:30:00 Kadete mutilak B Gipuzkoako Kopa (A multzoa) TOLOSA CF ESKUBALOIA AMENABAR ZKE 16:00:00 AUTOBUSEZ
EGIAKO Pol. (DONOSTIA) 16:45:00 Jubenil Mutilak HT Gipuzkoako Kopa (A multzoa) Egia Kopidin HETTICH ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ

2024/05/19 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
LAGUNARTEKOA 00:00:00 Kadete neskak B LAGUNARTEKOA AIALA A ZKE AIALA B ZKE 00:00:00
UDAL Kiroldegia (URNIETA) 09:30:00 Infantil Neskak A IN - ALDUNDIA GARAIKURRA A1 URNIETA √ĎAM RESTAURANTES AIALA A ZKE 10:30:00 AUTOBUSEZ

v Atzeratuta

2024/05/18 - Larunbata

ATZERATUTA

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Kadete mutilak L Gipuzkoako Kopa (B multzoa) LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE ATMOSFERA Bergara KE 11:30:00