Kirol Elkartea Logo

ZARAUZKO ESKUBALOIA

Partiduen ordutegia

Etxean

2022/12/17 - Larunbata

Aritzbatalde Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Neskak A GIPUZKOAKO IN.A - 2. fasea AIALA D ZKE AIALA B ZKE 10:00:00
Kadete neskak A GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G3) AIALA A ZKE UROLA URZUM 11:30:00
Kadete mutilak B GIPUZKOAko KM 2.FASEA (G2) AMENABAR B ZKE UROLA A. ARANZADI 13:00:00
************************ *********
Kadete neskak B GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G1) AIALA B ZKE ASTIGARRAGAKO MUNDARRO 16:00:00
Kadete neskak C GIPUZKOAko KN 2.FASEA (G2) AIALA C ZKE NEURRI ELGOIBAR 17:30:00
Kadete mutilak A GIPUZKOAko KM 2.FASEA (G1) AMENABAR A ZKE ZALLA TABERNA PULPO E.K. 19:30:00

Antoniano Kiroldegia

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Infantil Mutilak B GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea AMENABAR B ZKE HONDARRIBI KE 10:30:00

Kanpoan

2022/12/17 - Larunbata


NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
HERNANI udal kiroldegia 08:50:00 Infantil Mutilak A GIPUZKOAKO IM.A - AM 1.Fasea HERNANI LEOKA ET AMENABAR A ZKE 10:00:00 AUTOBUSEZ
HERNANI udal kiroldegia 08:50:00 Jubenil Mutilak B GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G2) HERNANI SESATOOLS ET AMENABAR B ZKE 12:00:00 AUTOBUSEZ
ORIO karela 10:30:00 Infantil Neskak A GIPUZKOAKO IN.A - 2. FASEA ORIO ERAGIN AIALA A 11:30:00 kotxez
ZUMARRAGA ispilla 10:30:00 Infantil Mutilak C GIPUZKOAKO IM.A - BM 1.Fasea UROLA RSA AMENABAR C ZKE 12:15:00 AUTOBUSEZ
ERRENTERIA galtzaraborda 14:30:00 Jubenil Neskak B GIPUZKOAKO J.N. 2.FASEA (G2) EREINTZA AIALA 16:00:00 AUTOBUSEZ
ORMAIZTEGI zubipe 14:30:00 Senior Mutilak 1T GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA ORMAIZTEGI K.E. ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. 16:00:00 AUTOBUSEZ
HERNANI kiroldegia 15:00:00 Infantil Neskak A GIPUZKOAKO IN.A - 2. FASEA HERNANI AKOLA AIALA C 16:00:00 AUTOBUSEZ
EGIA udal kiroldegia 16:30:00 Jubenil Mutilak HT GIPUZKOAKO J.M. 2.FASEA (G1) EGIA BAZTARRE TABERNA HETTICH ZKE 18:00:00 AUTOBUSEZ
DONOSTIA bidebieta 16:45:00 Senior Neskak A Emakumezkoen Euskadiko Senior Liga BERA BERA AMEZTOI ZARAUTZ ZKE 18:10:00 AUTOBUSEZ
MUSKIZ udal kiroldegia 17:00:00 Senior Mutilak 2N EUSKADIKO SENIOR A multzoa MUSKIZ ESKUBALOIA TXIKIPOLIT ZKE 19:15:00 AUTOBUSEZ

2022/12/18 - Igandea

NON Irteera ordua Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Bidaia nola Bidai eguna Emaitza
IRU√ĎA pabellon anaitasuna 09:30:00 Senior Neskak ZN Emakumezkoen Zilarrezko B Multzoa HELVETIA ANAITASUNA AIALA ZARAUTZ KE 12:00:00 AUTOBUSEZ

z Atsedena

2022/12/18 - Igandea

Atsedena

Maila Txapelketa A ekipoa B ekipoa Ordua Emaitza
Senior Mutilak ZM Gizonezkoen Zilarrezko A Multzoa ATSEDENA AMENABAR ZARAUTZ Z.K.E. 00:00:00
Senior Neskak A1L GIPUZKOAKO 1.LURRALDEKOA ATSEDENA AIALA ZKE 00:00:00