Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Mutilak Besteak | ENTRENATZAILE IKASTAROA PRAKTIKAK | ZARAUTZ | ZARAUTZ | 09:00:00 | ||
Jubenil Neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Jubenil Liga | AIALA ZKE | PULPO KE | 11:30:00 | 22-17 | |
Kadete mutilak A | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KM) -A- / G1 | AMENABAR A ZKE | ARREGUI INM EIBAR ESKUBALOIA | 13:00:00 | 22-25 | |
************************ | ********* | |||||
Kadete mutilak D | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KM) -A- / G2 | AMENABAR D ZKE | LA SALLE SAIEKO KE | 16:00:00 | 38-27 | |
Kadete neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Kadete Liga | AIALA ZKE | GARAJE AXIRI PULPO EK | 17:30:00 | 24-19 | |
Jubenil Mutilak AZ | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) -A- / G3 | AUTOMOVILES ZARAUTZ | BIDASOA IRUN | 19:15:00 | 28-32 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Mutilak Besteak | ARETO FUTBOLA | ZARAUTZ | ZARAUTZ | 09:00:00 | ||
Kadete neskak B | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G2 | AIALA B ZKE | TECNIFUELLE ELGOIBAR | 11:30:00 | 14-13 | |
Kadete neskak A | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G1 | AIALA A ZKE | VITAL FUNDAZIOA | 13:00:00 | 25-23 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Senior Mutilak Besteak | ENTRENATZAILE IKASTAROA PRAKTIKAK | ZARAUTZ | ZARAUTZ | 09:00:00 | ||
Jubenil Mutilak JMI | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) -A- / G2 | AMENABAR ZKE | ARRASATE | 11:30:00 | 18-21 | |
Jubenil Neskak A | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JN) / G2 | AIALA ZKE | ALOÑA | 13:00:00 | 31-19 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZUBIKOA Kiroldegia Oinati | 08:45:00 | Jubenil Mutilak HT | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM) -A- / G1 | ALOÑA MENDI | HETTICH ZKE | 10:30:00 | AUTOBUSEZ | 23-28 | ||
EGIBIDE JESUS OBRERO Gasteiz | 09:00:00 | Kadete mutilak B | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KM) -A- / G3 | EGIBIDE - GURE AUZUNE | AMENABAR B ZKE | 11:00:00 | AUTOBUSEZ | 28-26 | ||
OLAIZAGA Kiroldegia Elgoibar | 10:00:00 | Kadete mutilak C | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KM) -A- / G1 | KARAKATE JATETXEA ELGOIBAR | AMENABAR C | 11:30:00 | AUTOBUSEZ | 27-28 | ||
BERAUNGO Frontoia | 14:30:00 | Kadete neskak D | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G1 | EREINTZA BEISSIER | AIALA D ZKE | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | 22-25 | ||
BIKUÑA KIROLDEGIAN -LEGAZPI | 14:30:00 | Kadete neskak C | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G1 | IBAIONDO LEGAZPI | AIALA C ZKE | 16:30:00 | AUTOBUSEZ | 28-7 | ||
OLAIZAGA KIROLDEGIA -ELGOIBAR | 14:45:00 | Infantil Mutilak D | lagunartekoa | ELGOIBAR | AMENABAR D | 16:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
OLAIZAGA KIROLDEGIA -ELGOIBAR | 14:45:00 | Infantil Mutilak B | lagunartekoa | ELGOIBAR | AMENABAR B | 17:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
IPURUA KIROLDEGIAN | 15:30:00 | Kadete neskak E | GIPUZKOAKO TXAPELKETA (KN) -A- / G2 | MUELLES ZALDUA -EIBAR | AIALA E ZKE | 17:00:00 | AUTOBUSEZ | 30-22 | ||
Ordiziko kiroldegian | 15:45:00 | Senior Mutilak 2N | Lagunartekoa | ORDIZIA | AMENABAR ZKE | 17:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
PAB.M. INTERNUCLEOS -Avinguda de l'Advocat Fa | 16:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko liga | FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO | AMENABAR ZKE | 18:30:00 | AUTOBUSEZ | 2018/09/21 | 34-21 | |
POLIDEP. MPAL. DE BARAÑAIN - PLAZA NORTE S/N | 17:30:00 | Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko liga | LAGUNAK | AIALA ZARAUTZ KE | 20:00:00 | AUTOBUSEZ | 17-24 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
La Salle kiroldegia-DONOSTI | 10:30:00 | Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA - G2 | SAIEKO K.E. | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | 12:00:00 | AUTOBUSEZ | 27-24 |