Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Neskak B | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G1 | AIALA B ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | 10:00:00 | ||
Kadete neskak B | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G1 | AIALA B ZKE | ORDIZIA IRURENA | 11:30:00 | ||
Senior Mutilak 1T | GIPUZKOAKO 1 .LURRALDEKO LIGA | ARITZBATALDE ZKE | LEIZARAN ERNIO INMOBILIARIA | 13:00:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Senior Neskak A | Emakumezkoen Euskadiko Senior 1.Maila Liga | AIALA A ZKE | BERA BERA | 16:00:00 | ||
Jubenil Neskak EL | Emakumezkoen Euskadiko Jubenil 2.FASE - A | AIALA ZKE | Usurbil K.E. | 17:30:00 | ||
Senior Neskak ZN | Emakumezkoen Zilarrezko maila | AIALA ZARAUTZ KE | C.B. KUKULLAGA | 19:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Infantil Mutilak D | AMAIERA FASEA INFANTIL MUTILAK - G1 | AMENABAR D ZKE | ZALLA TABERNA PULPO EK | 09:30:00 | ||
Infantil Mutilak B | AMAIERA FASEA INFANTIL MUTILAK - G2 | AMENABAR B ZKE | PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A | 10:45:00 | ||
Infantil Neskak A | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | AIALA A ZKE | EDU OPTIKA PULPO EK | 12:00:00 | ||
Senior Mutilak Besteak | ARETO FUTBOLA | ZARAUTZ | ZARAUTZ | 13:15:00 | ||
************************ | ********* | |||||
Infantil Neskak D | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | AIALA D ZKE | ORIOKO IKASTOLA ZKE | 16:00:00 | ||
Kadete mutilak C | FORU ALDUNDIKO - Kadete Mutilak - G2 | AMENABAR C ZKE | LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES | 17:15:00 | ||
Jubenil Mutilak AZ | GIPUZKOAKO TROFEOA (Jub.Mut.) G3 | AUTOMOVILES ZARAUTZ KE | ILCAPO HONDARRIBIA | 19:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak C | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G2 | AIALA C ZKE | ASTIGARRAKO MUNDARRO F.K.E. | 10:00:00 | ||
Kadete neskak EL | Kadete Neskak Eskadiko 2.Fasea 2.Multzoa | AIALA ZKE | C.B. SAN ADRIAN | 11:30:00 | ||
Senior Mutilak 2N | Gizonezkoen Euskadiko Senior Liga | TXIKIPOLIT ZKE | SIGLO XX PLATER PRESTATUAK | 13:00:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak B | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA | ZARAUTZ B ZKE | EREINTZA GORRIA | 10:00:00 | ||
Infantil Neskak E | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | AIALA E ZKE | ORDIZIA IRURENA | 11:15:00 | ||
Jubenil Neskak A | GIPUZKOAKO TROFEOA (Jub.Nesk.) G2 | AIALA A ZKE | BERGARA K.E. | 12:30:00 |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadete neskak A | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G3 | AIALA A ZKE | ORIOKO IKASTOLA ZKE | 09:30:00 |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EGIAKO KIROLDEGIA - DONOSTI | 18:15:00 | Senior Neskak B | Emakumezko Euskadi Senior 2. B - 1. Fasea | EGIA ARRANO ELKARTEA | AIALA B ZKE | 19:30:00 | AUTOBUSEZ |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OIARDO KIROLDEGIA -USURBIL | 00:00:00 | Jubenil Mutilak EL | Gizonezkoen Euskadiko Jubenil 2.FASE - A | Usurbil K.E. | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 00:00:15 | KOTXEZ | |||
ANTONIANO | 00:00:00 | Infantil Neskak OI | FORU ALDUNDIKO INFANTIL NESKAK | AIALA D ZKE | ORIOKO IKASTOLA ZKE | 16:00:00 | ||||
polideportivo LA SALLE | 08:30:00 | Kadete mutilak A | FORU ALDUNDIKO - Kadete Mutilak - G3 | SAIEKO K.E. | AMENABAR A ZKE | 10:00:00 | AUTOBUSEZ | |||
BERAUNGO FRONTOIA | 08:30:00 | Infantil Mutilak A | AMAIERA FASEA INFANTIL MUTILAK - G1 | EREINTZA TODO TERRENO | AMENABAR A ZKE | 10:15:00 | AUTOBUSEZ | |||
POLIDEPORTIVO LA SALLE -DONOSTI | 10:00:00 | Infantil Mutilak C | FORU ALDUNDIKO INFANTIL MUTILAK G2 | SAIEKO - LA SALLE | AMENABAR C ZKE | 11:30:00 | AUTOBUSEZ | |||
OLAIZAGA KIRL - ELGOIBAR | 11:15:00 | Jubenil Mutilak HT | GIPUZKOAKO TROFEOA (Jub.Mut.) G2 | BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR | HETTICH ZKE | 12:45:00 | autobusez | |||
LASESARRE KIROLDEGIA- BARAKALDO | 14:00:00 | Kadete mutilak EL | Kadete Mutilak Eskadiko 2.Fasea 1.Multzoa | BARAKALDO | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | 00:00:16 | AUTOBUSEZ | |||
ARANDA DE DUERO | 14:00:00 | Senior Mutilak ZM | Gizonezkoen Zilarrezko Maila | BM VILLA ARANDA | AMENABAR ZKE | 19:00:00 | autobusez | |||
urnieta | 14:45:00 | Kadete mutilak B | FORU ALDUNDIKO - Kadete Mutilak - G1 | URNIETA ITXASO ARRAINDEGIA | AMENABAR B ZKE | 16:00:00 | autobusez | |||
EGIA -DONOSTI | 18:45:00 | Senior Mutilak 2T | GIPUZKOAKO 2. LURRALDEKO LIGA | EGIA KATA TABERNA | ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE | 20:15:00 | AUTOBUSEZ |
NON | Irteera ordua | Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Bidaia nola | Bidai eguna | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KARELA KIROLDEGIA- ORIO | 00:00:00 | Kadete neskak OI | FORU ALDUNDIKO - Kadete Neskak-G3 | AIALA A ZKE | ORIOKO IKASTOLA ZKE | 09:30:00 | KOTXEZ | |||
polideportivo LA SALLE -DONOSTI | 00:00:00 | Alebin Mutilak A | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA | SAIEKO | ZARAUTZ A ZKE | 11:45:00 | KOTXEZ | |||
BIDEBIETA -DONOSTI | 08:30:00 | Infantil Neskak C | AMAIERA FASEA INFANTIL NESKAK - G2 | BERA BERA URDINA | AIALA C ZKE | 09:30:00 | AUTOBUSEZ |
Maila | Txapelketa | A ekipoa | B ekipoa | Ordua | Emaitza | |
---|---|---|---|---|---|---|
Alebin Neskak A | ERREDIMENDU ALEBIN LIGA | ATSEDENA | ZARAUTZ A ZKE | 00:00:00 |