Maila |
A ekipoa |
B ekipoa |
Eguna |
Lekua |
Ordua |
NON |
Irteera ordua |
Bidaia nola |
Bidai eguna |
Emaitza |
Alebin Neskak OA |
ORIOKO A ZKE |
PULPO E.K. B |
2018/10/28 - Igandea |
KARELA KIROLDEGIA |
10:00:00 |
|
|
|
|
8-11 |
Alebin Neskak OB |
BERGARA K.E. |
ORIOKO B ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
10:00:00 |
LABEGARIETAKO KIROLDEGIA-BERGARA |
08:15:00 |
AUTOBUSEZ |
|
14-19 |
Infantil Mutilak A |
AMENABAR A ZKE |
ZARAZPE PULPO EK |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
10:15:00 |
|
|
|
|
27-19 |
Infantil Mutilak B |
AMA GUADALUPEKOA |
AMENABAR B ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
13:00:00 |
HONDARTZA KIROLDEGIA-HONDARRIBI |
11:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
19-45 |
Infantil Mutilak C |
AMENABAR C ZKE |
PITCH CHOCOBARRA BIDASOA IRUN A |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
10:15:00 |
|
|
|
|
16-33 |
Infantil Mutilak D |
AMENABAR D ZKE |
BOSSA EIBAR ESKUBALOIA |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
17 - 21 |
Infantil Neskak A |
BERGARA K.E. |
AIALA A ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
11:15:00 |
LABEGARIETAKO KIROL . BERGARA |
08:15:00 |
AUTOBUSEZ |
|
18-33 |
Infantil Neskak B |
AIALA C ZKE |
AIALA B ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
09:00:00 |
Antotan derbia |
|
|
|
16-16 |
Infantil Neskak C |
AIALA C ZKE |
AIALA B ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
09:00:00 |
|
|
|
|
16-16 |
Infantil Neskak D |
AIALA D ZKE |
UDARREGI B USURBIL |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
25-8 |
Infantil Neskak E |
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA |
AIALA E ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
10:00:00 |
USABAL KIROL. TOLOSA |
08:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
9-8 |
Infantil Neskak OA |
AMETSA EIBAR ESKUBALOIA |
ORIOKO A ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
10:00:00 |
UNIVERSIDAD LABORAL -EIBAR |
08:31:00 |
AUTOBUSEZ |
|
12-20 |
Infantil Neskak OB |
ORIOKO B ZKE |
H.E.T - SESA TOOLS |
2018/10/27 - Larunbata |
KARELA KIROLDEGIA |
09:30:00 |
|
|
|
|
26-25 |
Kadete mutilak A |
AMENABAR A ZKE |
UROLA ARANZADI |
2018/10/28 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
20-33 |
Kadete mutilak B |
ATSEDENA |
AMENABAR B ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Atsedena |
|
|
|
|
|
|
Kadete mutilak C |
AMENABAR C ZKE |
BERGARA K.E. |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
38-28 |
Kadete mutilak D |
AMENABAR D ZKE |
EREINTZA AGUAPLAST |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
17:30:00 |
|
|
|
|
16-36 |
Kadete mutilak EL |
URDULIZ ESKUBALOIA |
GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
16:15:00 |
IPARRALDE-URDULIZ kiroldegia |
14:00:00 |
AUTOBUSEZ |
|
11-41 |
Kadete neskak A |
AIALA A ZKE |
URNIETA ULACIA AUTOBUSAK |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
16:00:00 |
|
|
|
|
13-23 |
Kadete neskak B |
EGIA VELTINS |
AIALA B ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
10:00:00 |
EGIAKO KIROLDEGIAN -DONOSTI |
08:31:00 |
AUTOBUSEZ |
|
21-21 |
Kadete neskak C |
AIALA C ZKE |
NEURRI ELGOIBAR |
2018/10/28 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
10:00:00 |
|
|
|
|
22-31 |
Kadete neskak D |
CARPINTERIA BASKONGADAS |
AIALA D ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
10:30:00 |
POLIDEPORTIVO SALBURUA -GASTEIZ |
08:15:00 |
AUTOBUSEZ |
|
25-21 |
Kadete neskak E |
ZAISA BIDASOA IRUN A |
AIALA E ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
11:15:00 |
ARTALEKU KIROL - IRUN |
09:45:00 |
AUTOBUSEZ |
|
33-16 |
Kadete neskak EL |
AIALA ZKE |
SALENTO GELATI |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
15:30:00 |
|
|
|
|
34-24 |
Jubenil Mutilak JMI |
AMENABAR ZKE |
EGIA 2 |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
11:30:00 |
|
|
|
|
38-15 |
Jubenil Mutilak AZ |
BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR |
AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
13:00:00 |
elgoibar |
11:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
29-24 |
Jubenil Mutilak EL |
URDULIZ ESKUBALOIA |
GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
17:45:00 |
IPARRALDE-URDULIZ kiroldegia |
14:00:00 |
AUTOBUSEZ |
|
33-29 |
Jubenil Mutilak HT |
HETTICH ZKE |
LA SALLE SAIEKO KE |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
19:15:00 |
|
|
|
|
31-21 |
Jubenil Neskak A |
AIALA ZKE |
LEIZARAN ESKUBALOIA |
2018/10/28 - Igandea |
Antoniano Kiroldegia |
13:00:00 |
|
|
|
|
24-17 |
Jubenil Neskak EL |
AIALA ZKE |
TECNIFUELLE ELGOIBAR |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
17:00:00 |
|
|
|
|
22-25 |
Senior Mutilak ZM |
BM VILLA ARANDA |
AMENABAR ZKE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
19:00:00 |
POL. PRINCIPE DE ASTURIAS -CALLE PIZARRO, 19- |
14:00:00 |
AUTOBUSEZ |
|
29-23 |
Senior Mutilak 1T |
SORALUCE Bergara K.E. |
ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
17:45:00 |
LABEGARIETAKO KIROL . BERGARA |
15:45:00 |
AUTOBUSEZ |
|
25-32 |
Senior Mutilak Besteak |
ZARAUTZ |
AAAAAAA |
2018/10/27 - Larunbata |
Antoniano Kiroldegia |
09:00:00 |
|
|
|
|
|
Senior Mutilak Besteak |
ZARAUTZ |
AAAAAAA |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
20:30:00 |
|
|
|
|
|
Senior Mutilak 2T |
LEIZARAN ERNIO INMOBILIARIA |
ORIOKO ESKUBALOI LAGUNAK ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
19:00:00 |
ALLURRALDE KIROLDEGIA -ANDOAIN |
17:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
34-20 |
Senior Mutilak 2N |
FORD MUGARRI ARRASATE |
TXIKIPOLIT ZKE |
2018/10/28 - Igandea |
Kanpoan |
12:00:00 |
ITURRIPE kiroldegian |
10:00:00 |
AUTOBUSEZ |
|
15-20 |
Senior Neskak A |
AIALA ZKE |
EREINTZA BARYMONT |
2018/10/27 - Larunbata |
Aritzbatalde Kiroldegia |
18:45:00 |
|
|
|
|
27-21 |
Senior Neskak ZN |
CASTRO URDIALES |
AIALA ZARAUTZ KE |
2018/10/27 - Larunbata |
Kanpoan |
18:45:00 |
P. MPAL. PACHI TORRE -
CALLE LEONARDO RUCABA |
15:30:00 |
AUTOBUSEZ |
|
14-18 |